Penzion Thir

Thirův dům, jako kulturní památka, byl  zrekonstruován v letech 2013 až 2016 s citem pro zachování historické hodnoty objektu a současně snahou nabídnout Vám komfortní a příjemné ubytování. V přízemí bývalého mázhauzu  jsou dvě velké společenské místnosti s klenutými stropy, sloužícími pro snídaně a občerstvení,  v 1. a 2. patře se nacházejí ubytovací prostory. Všechny pokoje se vyznačují nadstandardní velikostí a velkoryse řešenými samostatnými koupelnami. Pokoje mají vstupní chodbičku odkud se vchází do pokoje anebo koupelny, takže je zaručena intimita v koupelně.

Pokoje jsou vybaveny stolkem pro zavazadla, šatní skříní, pracovním stolkem a sezením.  Pokoje Superior mají i rozkládací pohovku, takže jsou vhodné i jako rodinné pokoje. Apartmány mají navíc samostatnou kuchyň.

Vzhledem k historické hodnotě Thirova domu, nebylo možné instalovat výtah do ubytovacích pater. Tímto se omlouváme zájemcům o ubytování se sníženou mobilitou.

V našem penzionu není povoleno ubytování s domácími mazlíčky.

Parkování je možné na několika městských parkovištích v blízkosti penzionu. Pro příjezd a odjezd je možné zastavit před penzionem na dobu vyložení či naložení  zavazadel.